začátky simple plan

27. března 2008 v 20:01 | Terezka |  ♥ SIMPLE PLAN ♥
Ták pro sposutu lidí co máj zálusk se pokochat v SP kořenech.... ;o)
Skupina Reset vznikla v roce 1993(my.pozn.:kurná...sakrá to sem snad ještě cumlala dudliky ty woe a kluci huž zakládali band..LOL) a byla to myšlenka Pierra Bouviera a Chucka Comeaua. Původní název byl Stone Garden. Jean-Francois Stinco (Jeff) se připojil k Reset jako kytarista, Chuck jako bubeník a Pierre jako zpěvák. Philippe Jolicoeur se ke skupině přidal v roce 1994.
Poté, co objevili v roce 1995, že existuje i jiná, více populárnější skupina, která se nazývala také Stone Garden, se skupina přejmenovala na Roach.
Po kráte pauze, se skupina rozhodla sjednotit se. Rozhodli se, že jejich předchozí jméno už jim nevyhovovalo, a proto začali hledat jméno nové. Nakonec se rozhodli pro Reset, protože se resetovali (reset = vynulovat).
Prvními členy skupiny Reset byli Pierre Bouvier (zpěv), Phil Jolicoeur (kytara, zpěv), Chuck Comeau (bubny) a JS Boileru (bassová kytara). Natočili desku "No Worries" o 12 písních (úspěšné byly např. Why, Go Away a Concern). Album bylo natočeno studiem Morin Heights (Quebec). O pár let později, JS opustil skupinu a Chuck byl ze skupiny vyhozen kvůli nekonečným hádkám s Pierrem. Reset poté do sebe nabral Adriana Whitea, bubeníka z Vancouveru, jako náhradníka za Chucka. Pierre se věnoval i bassové kytaře jako dodatek ke zpěvu. Pierre - hlavní zpěv; Phil - kytara, zpěv; Adrian - bubny. Natočili desku "No Limits". Album ukazuje evoluci skupiny.Poté se k Reset přidal i David Desrosiers,kterého Pierre potkal na show a okamžitě se mu zalíbil,ale krátco na to Pierre opouští Reset kvůli odlišnostem mezí ním a Adrianem. Žádný ze zakladatelů Reset už ve skupině není. Pierre jako frontman byl nahrazen Davidem Desrosiersem.
Charles Comeau (předchozí bubeník) se setkal s Pierrem náhodou na show a rozhodli se vytvořit spolu novou skupinu.Přizvali mezi sebe také Sebastiena Lefebvre, Jeana-Francoise (Jeffa) Stinco a pak i Davida Desrosierse. David opustil Reset, aby začal hrát v Pierrrově nový skupině bez informování o tom Phila a Adrian opustil skupinu, protože je nerad vedl. Byl nahrazen Juliánem Blairem (bubeník X-Broad).
BUM a narodili se na svět naší milovaní SIMPLE PLAN ;O)
složení skupiny poprvé:
Pierre-Zpěv
Chuck-bicí
Phil-kytara
Jeff-Bas kytara
složení skupiny po druhé:
Pierre-Zpěv a Bas kytara
Adrian-bicí
Phil-Kytara
složení skupiny po třetí:
David-Zpěv a Bas kytara
Adrian-bicí
Phil-Kytara
Cédéčka

CD 1998
"No Worries"
1. Everyday
2. Why?
3. Go Away
4. I'm a Man
5. Hope
6. T.K.O.
7. Stolen Land
8. A Matter of Rights
9. Concern
10. Right or Wrong
11. Holy War
12. United We Stand Tall

CD 1999
"No Limits"
1. I Know
2. Pollution
3. Planet Earth
4. My Dream and I
5. Let Me Go
6. Pressure
7. The End
8. What Now?
9. Blew It Off
10. Wide Open
11. Big Brother
12. Friend
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D