Ocean´s Thirteen (2007)

26. července 2007 v 19:14 | Terezka |  Dannyho parťáci
Dannyho parťáci 3 - Ocean's Thirteen
Originální název: Ocean's Thirteen Rok výroby: 2007 Režie: Steven Soderbergh Hrají: David Paymer , George Clooney , Brad Pitt , Matt Damon , Al Pacino , Ellen Barkin , Bernie Mac , Casey Affleck , Scott Caan , Elliott Gould , Don Cheadle , Eddie Jemison , Andy Garcia , Nick Puga , John C. McDonnell , Adam Lazarre-White , Adam Kaiz , Eddie Izzard , Angel Oquendo , Michael Mantell , Shaobo Qin , Carl Reiner , Michael Harney , James Martin Kelly , James DuMont Popis: Danny Ocean (George Clooney) a jeho parta by se k návratu k tomu, co jim jde nejlépe, odhodlali jen z jednoho jediného důvodu - kdyby byl v ohrožení jeden z nich. Když nelítostný majitel kasina, Willy Bank (Al Pacino), podrazí Dannyho přítele a učitele Reubena Tishkoffa (Elliott Gould), který je kvůli tomu hospitalizován, Danny a jeho věrní opět spojí své síly s cílem vyprázdnit Bankovy sejfy.

Willy Bank se bohužel přepočítal. Naprosto fatálně. Možná se mu jednoho člena Dannyho party podařilo srazit na kolena, jenže ostatní stojí nepohnutě dál. Ba co víc: zase mají společného nepřítele. Spolu pak upečou zákeřný plán: vykrást nové Bankovo kasino, které tenhle žralok nazval sám po sobě, přímo v den jeho otevření.

Jejich strategie je dvojí: za prvé položit Banka na lopatky po finanční stránce. Ale to není všechno. Především chtějí Banka, který za každý svůj hotel s kasinem získal od Royal Review Board prestižní cenu Five Diamond Award, ranit na nejcitlivějším místě: zničit jeho dobrou pověst.

Realizace jejich dobrodružného plánu je náročná... ba téměř nemožná. Jenže když jde o život jednoho z nich, nezná tahle partička slovo "nejde". Ve filmu Dannyho parťáci 3 se opět setkáme s herci jako jsou George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner a Elliott Gould. Slavný Al Pacino se představí v roli záporáka Willyho Banka, jeho pravé ruky Abigail Sponder se ujala talentovaná herečka Ellen Barkin. Dannyho dobrodružství potřetí režíruje Steven Soderbergh, film je produkčně zaštítěn Jerry Weintraubem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který Dannyho parťáci se Vám líbili nejvíc?

Ocean´s Eleven 50% (14)
Ocean´s Twelve 28.6% (8)
Ocean´s Thirteen 21.4% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D