Jejich perfektní Valentine day... :)

17. července 2007 v 19:36 | Terezka |  ♥ SIMPLE PLAN ♥
PIERRE:
Můj perfektní Valentýnský den by začal pronajmutím pěkného sporťáka,aby jsme se odvezli na pláž.Celý den by jsme strávili surfováním a potom by následovala pěkná večeře na pláži.Dal bych jí šišku(to teda newim co je:)) jako dezert.Potom by jsme strávili noc v luxusním hotelu někde u pláže.
DAVID:
Můj perfektní Valentýnský den by se určitě odehrával na Havaji.Myslím si,že Havaj je na začátek velmi romantická: pláž, slunce, drink v ruce a samozřejmě tvoje milovaná ležící vedle tebe.Odněkud by se musela linout hudba,protože bez ní si ani život neumím představit.Káždý spojuje určité momenty s nějakou písní- vlastně píseň by udělala tento moment nadčasový, protože vždy,když by hráli tu píseň,byste zavřeli oči a na chvilku by ste si ten moment znovu oživili.I tak si uvědomuju, že né každý si muže dovolit Valentýna na Havaji a to zřejmě zahrnuje i mě,ale nemyslím si,že je hlavní kde jste,ale s kým jste. Když víte s kým chcete být,potom stačí vybrat to nejlepší místo kam můžete jít. A tady příjde na řadu vaše představivost. Všem šťastného Valentýna!!!!
CHUCK:
Nemyslím si,že jsem někdy strávil Valentýna s přítelkyní anebo někým,koho sem měl rád,ale kdyby jsem mohl,celé by to bylo obyčejné. Můj perfektní den by byl doma s nějakými půjčenými filmy, dobrým sushi,povídali by jsme si spolu a jedli by jsme,jako dezert by jsme měli nějaký popcorn nebo zmrzlinu a jen by jsme se bavili a dívali se na cool filmy. Já nepotřebuji nic drahého: kvalitní čas s někým,koho mám rád by mi stačil.
SEBASTIEN:
Perfektní Valentýnský den musí začít perfektní holkou...to je ta těžká část:))) Šli bychom na dobrou večeři,půjčili si nějaké filmy a měli se dobře. Rád by sem však trávil Valentýn na místě jako je Havaj.Miluju oceán a zvuk vln je zabiják.
JEFF:
Můj úžasný Valentýnský den by byl celý o strávení večera s nějakým chytrým a sexy děvčetem,který by začal dobrou večeří v restauraci,kterou by vybrala ona. Potom bych rád šel na pěkné a romantické místo, kde by jsme byli sami a hovořili bychom o knihách a světovém míru až do rána. Byl bych úplně mimo z holky,která by převzala iniciativu a po celý večer by mě překvapovalo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D