Jak to funguje?

4. května 2007 v 23:16 | Terezka |  Bailando

Jak to funguje?

Jak to funguje?

Každý týden se v přímém přenosu utkají naše páry složené z obyčejného člověka se snem a spolubojovníka - tedy známé osobnosti. Každý pár má určeného choreografa, který je s ním po celou dobu soutěže. Ten určuje tempo tréninků i choreografii. Choreografové si také pro svůj pár vylosují píseň, na kterou budou jeho svěřenci tančit. Vybrané jsou ty nejznámější hity a skladby.

V každém kole zatančí každá dvojice dva různé tance. Diváci se mohou těšit jak na standardní (waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep), latinskoamerické (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive), tak i na další tance (salsa, disco, hip-hop atd.)
Základní informace
8 epizod6 kol, 1 velké finále a 1 speciál
8 párůKaždý pár je složený z obyčejného člověka a celebrity
PorotaČtyřčlenná, složená ze známých osobností a tanečních odborníků
Už v prvním díle, kde se představí všech osm párů, určí porota dva nejslabší. Hodnotí se ve stupnici od 1 do 10, ale jeden hlas jednoho porotce zůstane vždy tajný! Vědět o něm budou jen diváci. Dva nejslabší páry se pak ve druhém kole utkají v tzv. DUELU.
To, který z nich v soutěži zůstane, nakonec určí diváci svým hlasováním. Celý týden budou mít na to, aby posílali hlasy těm, kteří jsou jim bližší. V každém dalším kole odchází jeden pár. Ve finále pak zůstávají tři páry soutěžících.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D