Bailando

4. května 2007 v 23:14 | Terezka |  Bailando

Co je Bailando?

Co je Bailando?

TV Nova uvádí velkolepou taneční televizní show, ve které se plní životní sny! Osm vybraných soutěžících bude bojovat za své nejbližší. Ovšem jen jeden může vyhrát. Jen jeden sen se může splnit. Ten sen změní život někomu, kdo to moc potřebuje.

Nejde pouze o tanec, ale především o obyčejné lidi, kteří touží splnit přání svým blízkým, pomoci vyřešit jejich problémy a starosti, dát novou šanci, nebo dokonce zachránit život. Někomu pomůže operace, jinému střecha nad hlavou, každý touží po něčem jiném.

Nebude to ale jednoduché, účinkující čekají týdny dřiny - ke splnění snu se musejí doslova protančit. Navíc v sobě musí najít dostatek odvahy, aby po boku známé osobnosti předstoupili před celý národ. Právě známé osobnosti s nimi projdou náročnými tréninky u profesionálních tanečníků, trenérů a choreografů.

Vítěz tohoto pořadu bude mít možnost změnit život milované osoby - a to tak, že za pomoci TV Nova se jeho sen stane skutečností. Ačkoliv vítěze nakonec určí svým hlasováním televizní diváci, důležitou roli bude mít odborná porota. V té zasednou nejen známé osobnosti, ale i profesionální tanečníci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzka zuzka | 16. července 2007 v 8:50 | Reagovat

bailando je dobrý já fandila lucce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D