Marpo - novinky

7. února 2007 v 18:42 | Terezka |  Marpo
2nd Big News : Marpo vyhrál hudební ceny Tv Óčka !!!
Whatsup Fans?
Takže chceme poděkovat Všem kteří hlasovali pro Marpa v hudebních cenách óčka. Marpo včera vyhrál a to jen díky Vám. Takže doufáme že budete podporovat dál. Marpo odlítá v pondělí na měsíc do Thajska takže email bude neaktivní, ale můžete se těšit až se Marpo vrátí dávají se do výroby Brand New Marpo Tshirts made by arbe. Takže se těšte na luxusní trika. Ještě jednou díky!!
Big News : Marpo podepíše smlouvu s Universal Music !!!
Zdravíme fans,
tak ještě než Marpo zmizí na měsíc do Thajska, tak Vám přinášíme opravdu velkou, horkou novinku, která Marpa posunuje opět vpřed. První meta, major deal. Marpo je před podepsáním zásadní smlouvy s Universalem pod kterým vydá solóvé album (untitled yet) na podzim toho roku. Stay Tuned...
Díky Zábřehu Na Moravě
Zdravíme Fans,
já a Wohnout chceme poděkovat lidem v Zábřehu na Moravě že přišlo skvělejch 1100lidí na show. Byli jste skvělý, užili jsme si to !!! See you soon !!!
Exclusive ukázky z " The Bang Mixtape Vol.1" Čekuj hot shit !!
What it issss ???
máme tu pro Vás exkluzivní ukázky z mixtapu The Bang Vol.1. Takže nebuďtě liný a jděte buď do sekce AUDIO pro download a poslech a nebo pro tracklist a poslech do sekce discography. Je tam pro Vás 6horkejch snippetů z novýho mixtapu který vyjde už co nevidět. Stay Tuned Fans.....
Marpo Presents: The Bang Mixtape Vol.1 Hosted By DJ Rockstar & DJ Headbussa
Marpo Presents: The Bang Vol.1Starring: Marpo, Wohnout aka V-Dubb, Black Ops (Hard Target & Chief)

Nový Mixtape "Marpo Presents: The Bang Vol.1" jde v těchto dnech do výroby a bude v prodeji koncem ledna. Mixtape produkčně zaštítili lidi jako Kfied (Finsko) nebo Vandalized Productions (USA) a je kompletně bez hostů s výjimkou klubového remixu "Mrdám Tě RMX by Kfied" kde hostuje Gipsy. Mixtape hostují český DJ Rockstar a Floridský DJ Headbussa. Takže 4 jména Marpo, V-Dubb, Hard Target and Chief koncem Ledna US/CZ limitovaná edice pro real fans. Ukázky budou brzo na www.mcmarpo.cz.
Tracklist & more info
Tracklist CZ:Tracklist US:
1. Intro
2 Lets go
3. Jak Se Jmenuješ
4. Já a Ty
5. Line Em Up
6. Kroutíš Se U Tyče
7. Věřím Svejm
8. Co O Mě Víš
9. Statut Vojáka
10. Co Po Mě Chceš
11. Už To Nikdy Nebude Stejný
12. Ta Věc U Pasu
13. Rockstar
14. Nech Je Mluvit
15. Mrdám Tě Kfied RMX
16. Na Konci Cesty
17. 1998-2006 Kfied RMX
18. Outro
1. Intro
2. Lets Go
3. What Yo Name Is
4. Me And You
5. Line Em Up
6. Sliding Down The Pole
7. Trustin Mine
8. What You Know About Me
9. Soldier Status
10. What You Want
11. Never Be The Same
12. Thang On My Hip
13. Rockstar
14. Let Em Talk
15. Fuckin You - Kfied RMX
16. End Of The Road
17. 1998-2006 Kfied RMX
18. Outro

Lets Go (Marpo&Black Ops), What Yo Name Is (Marpo, Wohnout, Black Ops), Me and You (Wohnout & Chief), Line Em Up (Marpo&Black Ops), Sliding Down The Pole (Marpo, Wohnout, Black Ops), Trustin Mine (Mc Wohnout Solo), What You Know About Me (Marpo&Hard Target), Soldier Status (Black Ops Solo), What You Want (Marpo, Wohnout, Black Ops), Never Be The Same (Marpo, Wohnout, Black Ops), Thang On My Hip (Marpo, Wohnout, Black Ops), RockStar (Hard Target Solo), Let Em Talk (Marpo&Black Ops), Fuckin You Kfied RMX (Marpo Solo), End Of The Road (Marpo&Hard Target), 1998-2006 Kfied RMX (Marpo Solo)
Marpo Interview+Záznam Z Křtu V Bordó na Stream TV
Zdravime Vas
v novém roce, máme pro Vás malej po vánoční dárek, čekujte Stream TV a podívejte se na exclusive rozhovor s Marpem a záznamy s koncertu. Enjoy !!!
Veselý Vánoce A Šťastný Nový Rok 2007 !!
Zdravíme Vás,
chceme Vám popřát veselý vánoce a happy new year 2007. Díky že hlasujete pro Marpa v cenách tv Óčka, pokračujte dál, za chvíli bude konec a 2.února se rozhodne vítěz. Díky Vám za přízeň.
PS: Track 1998-2006 si můžete stáhnout na Marpo Myspace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 :D :D | 4. března 2007 v 10:37 | Reagovat

hmm kopirovani z ofi pages rlz zhe

2 Renda Bily Renda Bily | E-mail | 28. března 2008 v 8:29 | Reagovat

Ahoj Marpo jak se maš ja se mam fajn ty prej děláš novou písničku život je fuj uděláš novou desku doufam že jo ahoj tvuj fanda Renda Bíly

3 nmucfaebfwg nmucfaebfwg | E-mail | Web | 23. května 2009 v 16:31 | Reagovat

WocniI  <a href="http://ecgcnnzrfgvj.com/">ecgcnnzrfgvj</a>, [url=http://alpoebhrlnkx.com/]alpoebhrlnkx[/url], [link=http://mxqweorwiurn.com/]mxqweorwiurn[/link], http://hwwxbsqbshdx.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D