Jask přežít rozchod...

3. února 2007 v 22:33 | Terezka |  Kluci
7:00 Vybreč se
Myslela sis, že spolu zůstanete navždy. On to ale tipoval tak na týden. K zbláznění. Přenes se přes tuhle etapu tak rychle, jak jen to bude možné, abys zbytek dne nemusela strašit okolí nateklýma očima.
8:00 Hezky opakovat
Řekni si pěkně nahlas tuhle větu: "x píše šíleně nudné SMSky. Mažu ho ze seznamu!!!"
9:00 Takový bídák
Vypovídej se kamarádkám: Mluv o vašem prvním tanci, o prvním polibku a o tom, jak tě poprvé oslovil jménem jiné holky. Budeš se cítit hned líp, když zjistíš, že ani ony ho nemohly už od začátku vystát.
11:00 Vyventiluj se
Vyprávěj to svým domácím mazlíčkům nebo -ano!- klidně i nábytku! Všichni ti budou dokonale rozumět. Tedy z výjimkou kočky...
12:00 Jdi nakupovat
Potřebuješ ohromující outfit, kterým všem zamotáš hlavy. No tak, seber se a vyraž na nákupy.
14:00 Pád do mdlob
Pozvi kamarádky na návštěvu a kochejte se pohledem třeba na Orlanda v Pánovi prstenu. Proč by se člověk tahal s těmi pitomci, když může mít domy Orlyho???
15:00 Vyzpívej se
Vyber si nějakou oblíbenou písničku, zhluboka se nadechni a vykřič svou bolest a svůj vztek. A je úplně jedno, jestli trefíš ten správný tón.
17:00 Všechno vyhoď
Uisti se, že jsi všechno, co ti kdy dal, vyhodila - i kdyby se toho jen dotkl.
18:00 Uprav se
Zavři se se svými voňavými kamarády do koupelny. Ahoj, řekni lesku na rty! Už jsme se dlouho neviděli, řasenko. Pak budeš vypadat tak velkolepě a dokonale, že ten, kdo ti zlomil srdce, bude brečet, sotva tě zase spatří.
19:00 Flirtuj plnými doušky
Musíš flirtovat a smát se. Pokud to všechno budeš moci dělat ve stejné místnosti, kde je zrovna také Ty-už-víš-kdo, tím líp. Pokud to možné není, pošli tomu mizerovi "omylem" horkou flirtovací SMS. Vzápějí odešli další: "Promiň, to bylo určeno někomu, kdo za to stojí!!"
21:00 Vyspi se z toho
Vychutnéj si šálek mléka s medem a tiše si před usnutím pobrukuj tvou ukolébavku: "Nejdřív jsem si myslela, že tenhle mizera je skvělý, ale byla to opravdová noční můra!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D