Vojta Kotek

20. ledna 2007 v 23:06 | Terezka |  Vojta Kotek

Vojta Kotek

životopis+fotky

Narodil se 8.1. 1988 v Praze. Patří k mladým hereckým talentům, ale k filmařské profesi se dostal tak trochu náhodou. Jeho otec je hercem a manažerem Divadla Járy Cimrmana a jeho matka vystudovala produkci na DAMU. Přes rodinné příbuzenstvo si už ve svých osmi letech vyzkoušel dabing, v jedenácti malé divadelní role, ve třinácti natočil snímky Tuláci a Úunos domů. Kromě mnoha jiných filmů či seriálů můžete jeho hlas slyšet například i na některých nahrávkách známých příběhů Spejbla a Hurvínka. Mezi ty známější a prestižnější patří hlavně světově úspěšný příběh o kouzelníkovi Harry Potterovi, kterému pro českou verzi Vojta propůjčil svůj hlas. Vojtovým triumfem z poslední doby jsou samozřejmě všem známé role Ondry (Pojišťovna štěstí), Rendyho (Snowboarďáci) a Danyho (Rafťáci). Hraje golf a jezdí na koni. Od osmi let jezdí na snowboardu, ale svoje zkušenosti v roli začátečníka Rendyho nezužitkoval. Po maturitě by rád studoval FAMU.
Rafťáci - Rafťáci
Vojta i svou vlastní kapelu. Jmenují se ROHlick a zaměřují se na rock, punk a někdy to spojují do punk-rocku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ala ala | 16. května 2007 v 17:09 | Reagovat

Voňavka zadarmo!!! Já vím, zní to šíleně, ale je to možné! Když se zadarmo zaregistrujete za webu www.lovetrap.cz, do políčka "Kámoška, která Ti nás doporučila zadáš 5FTNP, získáš super voňavku ChupaChups! takže vidíš, zadarmo:o)

2 Cinema Bizarre Cinema Bizarre | 27. prosince 2007 v 22:35 | Reagovat

zadna vonavka zadarmo to mozna tak ty alo ji dostanes pac jinak je to podvod kyz se zaregistrujete tak musis sehnat urcitej pocet lidi ktery se zaregistrujou a do kamosky napisou tvuj kod je to podvod jako prase

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D