Robbie Williams

20. ledna 2007 v 22:32 | Terezka
Robbie se narodil 13. února 1974 ve znamení Vodnář. S jeho začátky mu pomohla maminka, která ho díky svým známým dostala na konkurz kapely TAKE THAT. Před tím se Robbie živil prodejem malovaných skleniček. Byly prý tak strašné, že si nemohl pomoci a zákazníkům doporučoval aby se poohlídli u konkurence. S TAKE THAT to ale také nebyla žádna sláva. Na první koncert přišlo jenom 10 lidí a pes. Robbie Williams byl jako pátý přijatý zdánlivě nadbytečný. Ve skutečnosti byl vybrán pro své drzé vystupování, aby spor hodných chlapečků měl ve svých řadách jednoho padoucha. Dodnes se přesně neví, zda Williams dostal vyhazov, nebo mu předešel odchodem na vlastní žádost.

Robbieho vzpomínky na TAKE THAT nejsou moc hezké. Ani fotografie z přijetí u lady Diany, občasná přátelská setkáni s Markem Owenem s ním nepohnou. ,,Když jsem šel čurat, bodyguard musel jet se mnou. Ještě 3 roky s TAKE THAT a skončil bych v blázinci..."
Robbie kromě Jonathana Wilkese, se kterým se kámoší už od dětství, moc přátel nemá. Před loni prý vánoční svátky přežil úplně sám ve své vile v Kalifornii.
Co se Týče Robbieho lásek tak poté, co se s ním rozešla Nicol Appleton (která teď žije s jeho největším nepřítelem Liamem Gallegharem!), se nechal Robbie utěšovat v náručí Andrey Corr (the Corrs) a modelky Rachel Hunt. ,,Když jsem tak jednou po dlohé době měl znovu depku, seděl jsem tak venku s kytarou na klíně a začal jsem si vyhrávat akordy, ze kterých se postupně staly motivky a celá věc byla napsaná během necelé hodinky. Včetně textu. Říkám to upřímně. Nemyslím to ani ironicky, ani vychytrale"..vzpomíná Robbie. Ta depka byla užitečná. Jedná se totiž o písničku Better Man.
Dva roky, které prožil vymetáním barů s bratry Gallagherovými (oasis), ho přivedly k závislosti na alkoholu a na kokainu.
Sexuální obtěžovaní!!! (Robbie nám vypráví o svém nepříjemném zážitku…)

,, Jednou jsem si vytáhl na scénu holku, která se nemyla, a proto dost páchla. Tak jsem si řekl, že tentokrát si to užiju, a vybral jsem si dobře vypadající děvče. Jakmile ale vlezla na pódium, strčila mi ruce do kalhot, jazyk do pusy a snažila se mi stáhnout bundu. A já u toho zpívám a měl bych zachovat dojem, že jsem v pohodě. Tak jsem se snažil ji od sebe odtrhnout. Normálně by to nebyl problém, ale koukalo na mě 60 tisíc lidí. Tak jsem ji vzal za vlasy tak, aby to vypadalo sexy, a odtáhl ji od sebe. Od tedy si na faninky dávám lepší pozor"

Robbie Williams vydal mnoho Cd. Mezi nejlepší kousky patří: SWING WHEN YOU´RE WINNING, EXPOLOGY, a v neposlední řadě live nahrávka At Knebworth/ Live summer 2003 a DVD WHAT WE DID LAST SUMMER, které je záznam srpnového koncertu v Knebworth Parku, který navštívilo během tři dnů 375 000 lidí!!!
A ještě jeden drb na závěr: Robbie Williams si dal své jméno patentovat, teda ochránit před "skopírovaním"…No, tak to vypadá že to je prví a poslední ROBBIE WILLIAMS na našem světe.
Robbie Williams
ObrazekPrvní zkušenosti s uměním našel již v brzkém věku v malé hospůdce U Rudého Lva, která patřila jeho rodičům. Ti se ale rozvedli, když byly Robbiemu dva roky. Školu vystudoval bez problémů. Zato zaměstnání mu dělalo problémy, neboť jako prodavač odrazoval lidi od koupě.
Již v patnácti se stal členem chlapecké skupiny Take That. Jejich začátky nebyli nijak růžové, na první koncert přišlo jenom deset lidí a jeden pes. Tak asi po roce a půl hráli v jednom klubu a sál puberťaček se rozječel. Tehdy si uvědomili, že tohle je jejich cílová skupina. Od té doby jejich kariéra prudce rostla a získali si milióny fanoušků. Jenže pro něj, jako dospívajícího mu tato sláva začala vadit. Známé jsou potíže s alkoholem a drogami. Jelikož už to nemohl dále vydržet rozhodl se i před odporObrazek vydavatelské firmy ze skupiny Take That odejít. Ta se s ním hned začala soudit a jen na soudních výlohách musel zaplatit statisíce liber.
K jeho nejvýznamnějším úspěchům patří i album: Swing When You're Winning (09/2002) přes které se mu podařilo zasáhnout všechny vrstvy publika.
Známé jsou jeho poměry s osobnostmi jako byl nedávný s Gerri Halliwel, když už nemohl vydržet nápor novinářů svěřil, že se sní vyspal.
Šesté studiové album Robbieho Williamse nese název Intensive Care a vyšlo tři roky po "Escapology". Album přináší spojení s autorem Stephenem Duffym (The Lilac Time), který nahradil Guye Chamberse. Podle slov autora Obrazekje album částečně inspirováno singlem Louise z roku 1984 od skupiny Human League o muži, který potká na autobusové stanici svou bývalou přítelkyni a vědomí si, že ji stále miluje.
Skladby jako Ghosts, Make Me Pure, úžasná Advertising Space dělají z Intensive Care silně melancholickou a nostalgickou záležitost. Jako by Robbie procházel klíčovými skladbami svého mládí - vším od Oran Juice Jonesovým "Rain" k "When Love Breaks Down" od Prefab Sprout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I LIVE MY LIFE! I LOVE MY LIFE :D